Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Члени королівської сім'ї (2015) українською

Серіал Члени королівської сім'ї (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Члени королівської сім'ї
Рік випуску: 2015
Жанр: серіали
Режиссер: Марк Шван, Том Вон, Джеймс Лефферті ліс, Батлер Жан Де Сегонзак
У ролях знімались: Вільям Моуслі, Олександра Парк, Меррітт Паттерсон та ін.
Опис: Навіть най забезпечені люди можуть раптово стати жебраками, а звична для їх розкіш стане зовсім недоступною. Проте ключовим персонажам кінострічки невідомий страх перед майбутнім, бо вони нащадки величного королівського роду. Далеко не усі члени сімейства Хенстрідж відчувають, яка відповідальність лежить на їх плечах. Принаймні молодші діти короля та королеви, двійнята Єлеонор та Ліам воліють насолоджуватися розкішним життям, та не перейматися репутацією родини. Діти впевнені, що посередником між ними та батьками стане Роберт, старший брат, якого з дитинства виховували в кращих традиціях Великобританії - бо саме йому належить зайняти трон після смерті батька. Та доля вирішила по своєму. Смерть забирає до себе принца, а спільнота не поспішає наділяти владою безвідповідальних брата та сестру. Їх неналежна поведінка постійно знаходиться у центрі уваги громадськості.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 9778 | Додано: 25.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Члени королівської сім'ї (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Члени королівської сім'ї (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Члени королівської сім'ї (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar