Всі фільми » Жанр: Пригодницькі » Фільм Візус: Експедиція "Ноїв ковчег" (2011) українською

Фільм Візус: Експедиція "Ноїв ковчег" (2011) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Візус: Експедиція "Ноїв ковчег"
Рік випуску: 2011
Жанр: пригодницький, фантастика
Режиссер: Тобі Бауманн
У ролях знімались: Стефан Лука, Юлія Молхоу, Хільмі Сезер, Арія Антуновіч
Опис: Сюжет пригодницького фільму повідає нам про те, що ж насправді сталося з Ноєм і його ковчегом, і хто на ньому насправді перебував, Божі тварини або щось таке, що таїло смерть для всіх оточуючих. Центральним персонажем фільму є молодий чоловік на ім'я Роберт, який на прохання свого дядька, відомого професора, взявся за розслідування загибелі одного вченого, який займався вивченням цього самого ковчега. Заглибившись в це розслідування, Роберт і його помічниця Анаіт підійшли до розгадки багатьох таємниць, однак таємне Братство Милосердя, їде за ними по п'ятах, намагається здійснити свої зловісні задуми. Як з'ясувалося трохи пізніше, вони полюють за двома магічними каменями, так званими, «очима Бога», які, якщо їх не знищити, можуть сприяти загибелі всього людства.
Рейтинг на сайті: (2.8) | Проголосували (8) | Переглядів: 9036 | Додано: 14.06.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Візус: Експедиція "Ноїв ковчег" (2011) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


==

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Візус: Експедиція "Ноїв ковчег" (2011) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Візус: Експедиція "Ноїв ковчег" (2011) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar