Всі фільми » Жанр: Драми » Таксі (2015) українською

Таксі (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Таксі 2015
Рік випуску: 2015
Жанр: драма
Режиссер: Джафар Панахі
У ролях знімались: --
Опис: Для того, щоб написати хорошу книгу або зняти кінокартину про життя людей, автор спочатку повинен ознайомитися, власне, з життям людей. Взнати, що їх цікавить, якими проблемами вони живуть. Аналогічно з творами про життя міста. Спочатку необхідно довідатися, що відбувається в цьому місті, які традиції і звички існують, які люди в нім живуть.
Фільм «Таксі» не має нічого спільного з французькою, однойменною комедією, як можна подумати на перший погляд. Проте не стає від цього менш цікавим. Дана кінокартина - це мінімалістське творіння іранського автора. Дотепна кінострічка оповідає про сучасне життя в Ірані, його жителів.
Основна дія картини полягає в тому, що по столиці Ірану - Тегерану подорожує жовте, нічим не примітне таксі. Воно виконує свої звичайні обов'язки. Головний герой - водій цього таксі. Він з радістю вислухає історії, які готові розповісти пасажири. При цьому провідний персонаж кінострічки «Таксі» ставить каверзні питання. Люди щиро діляться своєю думкою з приводу різних ситуацій, як в місті, так і в країні, і на цілому світі. Вони не бояться при цьому відповідати на складні питання. І жоден пасажир навіть подумати не міг, що за кермом знаходиться сам режисер фільму «Таксі», а в машині закріплена камера. Вона знімає те, що відбувається. За час своєї незвичайної подорожі, Джафар Панахи зустрів немало всіляких людей і взнав безліч цікавих історій.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 4896 | Додано: 13.12.2015
Поділитися посиланням на фільм Таксі (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Таксі (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Таксі (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar