Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) українською

Мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Три богатиря: Хід конем
Рік випуску: 2015
Жанр: пригоницькі, мультіфльми
Режиссер: Костянтин Феоктистов
У ролях знімались: Лія Медведєва, Наргиз Закирова, Дмитро Биковський-Ромашов, Олег Куликович, Дмитро Висоцький
Опис: Кінь Гай Юлій Цезар, став зовсім випадковим свідком бесіди кількох бояр і дізнається про таємний план проти князя. Убезпечити правителя було нікому. Богатирі полюють на морських піратів, Горинич взяв відпустку, загін воїнів було надіслано у похід. Юлій і правитель залишають палац. Потрібно якнайшвидше відправити поштового голуба із запискою про допомогу. Відрядження коштувала грошей, але в обох не було золота. Вирішив кінь зіграти в "дуб" і не вгадав. Після, влаштували ночівлю в хатині лісу.
Як з'ясували богатирі, князь програв дереву царство. Альоша передбачає що скриньки порожні. Після невдалої спроби відігратися, князь вирішує побудувати новий замок. Тим часом бояри направилися до Києва. Зіткнувшись по дорозі з деревом, служиві почали грати. Виявивши обман, вони здолали захисників дерева то самого Дуба. Варто тільки чекати спрацює план Юлія і чи врятується самодержець.
Рейтинг на сайті: (4.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 10140 | Додано: 25.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2Плеєр 3

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar