Всі фільми » Жанр: Комедії » Мультфільм Сезон Полювання (2006) українською

Мультфільм Сезон Полювання (2006) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Сезон Полювання
Рік випуску: 2006
Жанр: комедія, серіали
Режиссер: Роджер Аллерс, Джилл Калтон, Ентоні Стачч
У ролях знімались: Мартін Лоуренс, Ештон Катчер, Гері Сініз та ін.
Опис: Веселий ведмідь усе своє життя прожив серед людей, але раптово опинився у лісі. Усе начебто добре, природнє середовище існування, та розпочався сезон полювання, тому грізлі у небезпеці. Єгер, який виховував малеча грізлі, вже відправився на пошуки вихованця, бо у нинішньому становищі ведмідь може залишитися без власної шкіри. Можливо, незваний гість у лісі дійсно постраждав би від мисливців. Проте знайшовся увічливий олень, який вирішив пояснити ведмідю, як не потрапити до смертоносної пастки, коли вони розташовані крізь. З цього моменту, життя грізлі значно змінюється. Раніше він чекав коли його нагодують, подобалося, коли гарно піклувалися. Зараз усього цього не стало грізлі доведеться самому за себе подбати, хоча це незвична для його справа. Проте наш герой вірить, що скоро цей жах завершиться, за ним прийде єгер, та все повернеться на свої місця. А поки ведмідю прийдеться дати ладу труднощам, які постійно супроводжують грізлі.
Категорії: Комедії, Серіали
Рейтинг на сайті: (3.7) | Проголосували (3) | Переглядів: 6824 | Додано: 27.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Сезон Полювання (2006) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 4, Російською

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Сезон Полювання (2006) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Сезон Полювання (2006) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar