Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) українською

Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів
Рік випуску: 2016
Жанр: Новинка, Зарубіжні мультфільми
Режиссер: Вінсент Кестелут, Бен Стассен
У ролях знімались: Рон Аллен, Джордж Беббіт, Лайла Берзіньш, Ілька Бессин, Джої Камен, Джеф Дусетте, Джеф Дусетте, Сенд
Опис: Мультфільм «Робінзон Крузо: Дуже населений острів» - знайома історія, розказана на новий лад, - очима тварин.
Бідолага Крузо - картограф, слабо пристосований до виживання в екстремальних умовах, якимось дивом рятується після корабельної аварії і висаджується на екзотичному острові в компанії вірного пса.
Робінзонові здавалося, що він тут зовсім один, але місцева природна краса досить живо населена дружними тваринами, що спочатку прийняли дивну двоногу істоту за загрозу. А як ще відноситися до того, хто скидає на ніч шкуру (одяг), і що стріляє з рушниці так невміло, що швидше він сам постраждає по необережності, чим попаде в мету?

Проте вони поступово розгледіли в Крузо друга і навіть сприяли в будівництві людського укриття на дереві, а потім і зовсім були вимушені об'єднатися перед лицем загальної загрози. На острові з'явилися злісні коти і пірати, і ті та інші мають зовсім нехороші наміри, тому позитивним персонажам потрібно бути готовим до бою, повного забавних моментів і несподіванок.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (3.7) | Проголосували (3) | Переглядів: 22727 | Додано: 24.04.2017
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Виберіть будь-ласка реліз
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar