Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Війна за планету мавп (2017) українською

Фільм Війна за планету мавп (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Війна за планету мавп
Рік випуску: 2017
Жанр: фантастика, пригоницькі, драми
Режиссер: Метт Рівз
У ролях знімались: Енді Серкіс, Вуді Харрельсон, Джуді Грір, Стів Зан та ін.
Опис: Історія цього кіно розпочалася кілька років тому, коли в однієї лабораторії один експеримент вийшов з під контролю, та мавпи почали розумнішати набагато швидше ніж того очікували фахівці. Дослідники експериментували над бідолашними тваринами не жаліючи останніх. Та їх старання не були марними. Дійсно, мавпи розвинулися до людського рівня мислення. Але в їх пам’яті залишилися страшні спогади про ставлення до них, коли вони нічого не розуміли. Саме це й стало приводом до війни, яку розпочала велика зграя мавп, під проводом най сильнішого та розумнішого вожака - Коби. Цей персонаж захопив владу підступним способом, вважаючи що вбив попередника Цезаря. Цезар - доброю душею, бачив користь у дружбі з людиною, проте ненависть зробила чорну справу. Саме останньому буде надано шанс, вивести мавп з війни, та оселитися подалі від людей, аби ті у свою чергу не помстилися тваринам за війну, розпочавши нову.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (4.7) | Проголосували (3) | Переглядів: 12105 | Додано: 01.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Війна за планету мавп (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Війна за планету мавп (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Війна за планету мавп (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar