Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Пожежник Сем: Герої шторму (2015) українською

Мультфільм Пожежник Сем: Герої шторму (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Fireman Sam: Heroes of the Storm
Рік випуску: 2015
Жанр: Мультфільми, Сімейні
Режиссер: Гері Ендрюс
У ролях знімались: Стівен Кінман, Девід Карлінг, Тегвен Такер, Джон Хаслер
Опис: Мультфільм розповідає про життя і подвиги пожежного на ім'я Сем. Чоловікові заздрить, мабуть, кожен юний глядач. Ще б! Сем працює в пожежній службі, він гасить справжні пожежі, він бореться з полум'ям вогню, як зі смертю. Він рятує людські життя і кожен день піддає загрозі свою. Напевно, всі хлопці хотіли б хоча б трохи бути схожим на сміливого і рішучого Сема. Сам пожежний проживає в маленькому містечку, назва якого мало кому відома. Але ось слава про його хоробрості поширилася вже дуже далеко, і немає в окрузі людини, яка би була не в курсі того, що відбувається і не знала би про Сема. Ось лунає сигнал, що сповіщає про те, що десь щось горить, і Сем одягається в лічені секунди, а слідом за ним і його товариші. Разом вони сідають в пожежну машину і мчать вперед. Туди, де біда, де чекають допомоги.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (2.4) | Проголосували (9) | Переглядів: 3389 | Додано: 01.05.2020
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Пожежник Сем: Герої шторму (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


-

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Пожежник Сем: Герої шторму (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Мультфільм Пожежник Сем: Герої шторму (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar