Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Комашки: Пригода в Долині Мурах (2013) українською

Комашки: Пригода в Долині Мурах (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Minuscule: Valley of the Lost Ants / Minuscule - La vallée d
Рік випуску: 2013
Жанр: мультфільм, пригоди, сімейний
Режиссер: Хелен Жіро, Томас Забо
У ролях знімались: Герве Лаванд'єр
Опис: У мирному світі комах юне сонечко на ім'я Мандибл випадково потрапляє в пастку в коробці і переноситься до віддаленого лісу. Там він опиняється відірваним від своєї сім'ї та друзів. Самотній і наляканий, Мандибл вирушає у захопливу пригоду, щоб знайти шлях додому. Дорогою він зустрічає групу чорних мурах, які ведуть боротьбу зі своїми заклятими ворогами - рудими мурахами. Незважаючи на свій маленький розмір, мурахи хоробрі та рішуче налаштовані захищати свою сім'ю. Мандибула товаришує з добросердою чорною мурахою на ім'я Форміка, і разом вони мандрують підступним лісом, зустрічаючись з іншими комахами та тваринами. Їм доводиться долати різні випробування, серед яких лютий павук, страшний шершень і сильна злива. Зав'язуючи неймовірну дружбу, Мандибл і Форміка відкривають для себе справжнє значення командної роботи, хоробрості та вірності. Керуючись своєю непохитною рішучістю, вони ведуть чорних і рудих мурах до перемир'я, знову приносячи мир у долину. У цій зворушливій анімаційній пригоді Мандибула дізнається про важливість сім'ї, дружби та незламного духу єдності.
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 147 | Додано: 09.08.2023
Поділитися посиланням на фільм Комашки: Пригода в Долині Мурах (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


--

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Комашки: Пригода в Долині Мурах (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: aaukro. Також якщо Комашки: Пригода в Долині Мурах (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до aaukro.

Всього коментарів: 0
>
avatar