Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Божевільне весілля (2014) українською

Фільм Божевільне весілля (2014) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Божевільне весілля
Рік випуску: 2014
Жанр: комедія
Режиссер: Філіпп де Шоврон
У ролях знімались: Крістіан Клавье, Шанталь Лобі, Ері Абіттан, Меді Садун, Фредерік Шо, Нум Дьявара, Фредерік Бель
Опис: Щастя буває різним. Для доброчесних сім'янинів Марі і Клода це - хороший будинок, гідна зарплата, успішні діти і католицькі традиції. А для їх чотирьох дочок щастя зовсім інше. Троє з них вже вийшли заміж і віддали перевагу коханню над всіма стереотипами і умовностями, адже їх чоловіками сталі араб, китаєць і єврей. Тепер черга молодшої дочки. Проте, всі надії батьків руйнуються, коли вона оголошує, що її жених - чорношкірий.
Як складуться взаємини в мультикультурній сім'ї, чи не стане різниця в традиціях і звичках фатальний для буржуазної французької сім'ї, чи можлива толерантність в побутових родинних стосунках?
Комедія була створена в 2014 році французькою кінокомпанією і відразу придбала широку популярність. При бюджеті всього в 13 мільйонів доларів касові збори принесли в п'ять разів більшу суму (65 мільйонів), що доводить популярність показаної історії. Причому, найбільше число глядачів було в Німеччині, Франції і Іспанії. Фільм Безумне весілля був створений французьким режисером Філіппом де Шовроном по його ж сценарію, написаному спільно з Ги Лораном. А головних дійових осіб в картині зіграли відомі актори: Крістіан Клавье, Фредерік Шо, Шанталь Лобі і Емілі Кан.
Комедія була створена по актуальному у наш час сюжету і присвячена проблемі еміграції і всім витікаючим з неї проблемам. Раніше відмінності релігій і культур різних національностей були приводом для розірвання всякого союзу, а в наші дні нове покоління не звертає увагу на забобони предків. Тому заздалегідь потрібно бути готовим до взаємин і взаємодії з різними людьми, навіть на міжнаціональному рівні. На прикладі однієї сім'ї, що включила чи не всі національності, фільм показує ситуацію нерозуміння, нетолерантності, зіткнення культур і епох. Ця тема є злободенною не лише для Франції, але і для всього сучасного світу, тому дивитися фільм "Безумне весілля" буде корисне кожному.
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 3270 | Додано: 01.07.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Божевільне весілля (2014) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1
Плеєр 3:Російською


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Божевільне весілля (2014) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Божевільне весілля (2014) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar