Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) українською

Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Школа. Недитячі ігри
Рік випуску: 2018
Жанр: Серіал, Мелодрама
Режиссер: Сергій Уманець, Сергій Толкушкін, Ірина Литвиненко
У ролях знімались: Яніна Андреєва (Катерина Білозерська), Микита Вакулюк (Алекс), Олена Курта (Дарина Петрівна)
Опис: Типовий навчальний заклад з характерними проблемами. Викладачам було непросто знайти спільну мову з учнями, особливо старшокласниками. У школярів і вчителів не було бажання шукати компроміс. Положення радикально змінилося після зміни керівництва навчального закладу. Тепер у учнів більше «свободи». Внесено суттєві зміни в правила школи. Зміни до душі переважній більшості старшокласників. Незадоволеною залишається тільки Лола. Раніше вона була «королевою» школи. Тепер багато чого змінилося, що призвело до втрати дівчиною власного статусу. Спроби Лоли повернути колишній вплив закінчуються провалами. Старшокласникам до душі нинішня ситуація в школі. Крім того, їм грунтовно набридли вчинки Лоли. Крім втрати статусу, дівчина зіткнулася з розчаруванням в любові. Паша вважав за краще розірвати відносини. Хлопцеві занадто складно спілкуватися з дівчиною через її специфічний характер. Старшокласник запропонував просто дружбу. Лола не має наміру миритися з ситуацією. Вона готова взяти реванш.
Категорії: Мелодрами, Серіали
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (12) | Переглядів: 16865 | Додано: 14.10.2018
Поділитися посиланням на фільм Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Виберіть будь-ласка плеєр
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar