Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Ніколи не буває пізно (2019) українською

Серіал Ніколи не буває пізно (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Ніколи не буває пізно
Рік випуску: 2019
Жанр: Мелодрами
Режиссер: Євген Баранов
У ролях знімались: Анна Миклош, Виталий Кудрявцев, Александр Никитин, Олеся Власова
Опис: «Ніколи не буває пізно» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого знаходиться молода жінка. Для неї завжди на першому місці була сім'я. Це було те, що вона по-справжньому цінувала. І вона намагалася насолоджуватися кожним прожитим моментом. Вона намагалася організувати такі умови у будинку, щоб її чоловік був завжди задоволений. У неї було багато заздрісників, які не упускали можливості сказати, що ідеальних жінок не існує. Багато придивлялися до неї, намагалися знайти вади. Однак чоловік завжди був задоволений і хвалив її за ідеальність. В очах інших чоловіків головна героїня завжди викликала повагу. Але одного разу все змінилося. Після стількох років спільного життя і, здавалося б, щасливого шлюбу головна героїня несподівано дізнається, що чоловік їй зраджував.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 981 | Додано: 20.10.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Ніколи не буває пізно (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


---

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Ніколи не буває пізно (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Ніколи не буває пізно (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar