Всі фільми » Жанр: Документальні » Річкові монстри, всі випуски (2009) українською

Річкові монстри, всі випуски (2009) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Річкові монстри
Рік випуску: 2009
Жанр: серіали, документальні
Режиссер: Барні Ревілл, Домінік Уестон
У ролях знімались: Джеремі Вейд, Ліза Босак Лукас
Опис: Більшість казок, що дійшли до наших часів живуть у вустах оповідачів. Та є такі істоти, в існування яких мало хто вірить. Коли уважно прислухатися до переказів, можна почути підтвердження реальності таких істот. Їх розповідають ті, хто зустрічався з монстрами сам на сам. Кожен розповідає одну і ту ж історію по-своєму. Від кожної такої стає лячно. Цей фільм веде розповідь про річних монстрів, та досліджує місця їх ймовірного проживання. Наприклад, розповсюдився слух, що десь в озері Німеччини водиться зубатка. Вона на стільки ненажерлива, що нападає на людей. А в річці Амазонка піраньї напали на людей, які опинилися в воді через автокатастрофу. Жертви були обгризанні хижими рибами повністю. Даний фільм був створений, щоб розповісти громадськості про небезпечність рибної ловлі в окремих та надзвичайних місцях.
Рейтинг на сайті: (3.1) | Проголосували (58) | Переглядів: 12790 | Додано: 13.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Річкові монстри, всі випуски (2009) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Річкові монстри, всі випуски (2009) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Річкові монстри, всі випуски (2009) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar