Всі фільми » Жанр: Комедії » Серіал Юрчишини, всі серії (2019) українською

Серіал Юрчишини, всі серії (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Юрчишини
Рік випуску: 2019
Жанр: комедія
Режиссер: Олександр Березань
У ролях знімались: Георгій Делієв, Володимир Канівець, Леся Самаєва, Валерій Швець, Валентина Вовченко
Опис: За сюжетом комедійного серіалу "Юрчишини" події розгортаються в наші дні. Основні дійові особи серіалу - сімейка Юрчишиних - Батько Нік Нік, його син і його доросла дочка зі своїм 14-ти річним сином. Дії в серіалі починаються з того, що з "місць не настільки віддалених", а точніше - з тюремного ув'язнення - повертається Батько сімейства - Ник Ник. На честь цієї святкової події вся сім'я вирішила ввечері влаштувати невелику вечірку. І ось за столом син раптом розповідає батькові, що працює в поліції. Для щойно звільненого з в'язниці тата ця новина виявилася настільки несподіваною, що він тепер упевнений - син його зрадив. Але і дочка виявилася байдужою до проблем батька - вона весь час намагається налагодити своє особисте життя. І це все, що її хвилює. Її 14-річний син тим часом у мріях бачить себе популярним репером. Тим же часом Нік Ніка чекає нова зрада-людина, за якого Нік Нік відсидів, його "кидає". З цих пір йому нічого не залишається робити, як йти працювати на місцеву стоянку звичайним охоронцем. Що очікує всіх Юрчишиних у фіналі цієї гумористичної історії?
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 3316 | Додано: 30.05.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Юрчишини, всі серії (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Кожнав серія окремо


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Юрчишини, всі серії (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Юрчишини, всі серії (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar