Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) українською

Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Про любов. Тільки для дорослих
Рік випуску: 2017
Жанр: комедії
Режиссер: Анна Мелікян
У ролях знімались: Павло Румінов, Резо Гігінешвілі, Наталя Меркулова, Нігіна Сайфуллаєва
Опис: Самотні люди, часом, запитують себе, чому вони досі самі? І в цей момент вони вирішують діяти, наплювавши на всі правила. А вже склалися пари, які прожили багато років разом, намагаються вирішити проблему охолодження почуттів. Але іноді для цього потрібно піти на відчайдушний, а, можливо, і трохи божевільний крок.
В одній з історій симпатична дівчина, яка ще ніколи не була з чоловіком, вирішує різко змінити своє життя. Вона готова перетворитися і буквально стати іншою людиною. Але чи сподобається їй самій та, у кого вона перетворюється? Ще одна розповідь оповідає про пари середніх років, чиї почуття останнім часом згасають. Оскільки заводити коханку занадто складна і витратна справа, герої вирішують піти іншим, більш дивним і несподіваним шляхом. Ще одна історія присвячена дівчині, яка привертає увагу незнайомого і наполегливого юнака. В інших оповіданнях героям теж належить приймати непрості рішення і вирішувати різноманітні проблеми, так чи інакше, пов'язані з коханням і стосунками.
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (3.2) | Проголосували (4) | Переглядів: 10864 | Додано: 13.06.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar