Всі фільми » Жанр: Фантастика » Фільм 2036: Відродження Nexus (2016) українською

Фільм 2036: Відродження Nexus (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Blade Runner 2049 - 2036: Nexus Dawn
Рік випуску: 2016
Жанр: фантастика
Режиссер: Люк Скотт
У ролях знімались: Джаред Лето, Бенедікт Вонґ
Опис: В недалекому майбутньому стерилізація людського роду може стати нормою. Ресурси Землі виснажуються, і планета більше не здатна прогодувати таку велику кількість індивідів. У цьому випадку людську расу можуть замінити репліканти. Для цього однією з потужних організацій належить отримати дозвіл на виробництво мутантів. Рік 2036, відродження Nexus неминуче. Ніандер, ви є представником "досконалих" реплікантів. Саме тому ви вирішили відновити виробництво людиноподібних істот. Однак зовнішня схожість ніколи не зробить їх родичами "homo sapiens". Здається, життя звичайних людей вам не взагалі не цікаве. Ви мрієте зробити на світ нову расу, яка зможе панувати на планеті Земля.
Категорії: Фантастика
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 1480 | Додано: 18.04.2020
Поділитися посиланням на фільм Фільм 2036: Відродження Nexus (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


-

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм 2036: Відродження Nexus (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм 2036: Відродження Nexus (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar