Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Альпійська балада (1966) українською

Фільм Альпійська балада (1966) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Альпійська балада
Рік випуску: 1966
Жанр: драми
Режиссер: Борис Степанов
У ролях знімались: Любов Рум’янцева, Станіслав Любшин, Олексій Котрельов та ін.
Опис: Це зворушлива історія простого російського солдата, якого фашисти у часи Другої Світової взяли у полон і відправили працювати на завод. Заклад було розташоване високо в горах і ще нікому не вдавалося звідси тікати, але радянські бомбардувальники постійно облітали територію і піддавали завод обстрілу, так що кілька полонених вирішили скористатися панує метушнею.
Покинувши місце укладання, персонаж Станіслава Любшина разом з побратимами має намір збити німців зі сліду, загубившись між пагорбів, але піти від фашистів що наступають на п'яти вдається лише одному з усієї компанії. Але як виживати в суворих умовах, коли їстівного немає, а до найближчого розташування соратників багато кілометрів шляху? Але нічого не поробиш, якщо окупанти зловлять втік, чоловіка чекає розстріл.
В горах Іван зустрічає миловидну італійку Джулію, яка так само втекла з полону. Несподівана зустріч стала справжнім подарунком долі, але як співпрацювати двом представникам різних національностей, якщо не можеш зрозуміти ані слова зі сказаного співрозмовником? Героїв чекає довгий шлях і величезна робота, яка дозволить налагодити комунікацію між друзями по нещастю.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (3.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 3420 | Додано: 01.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Альпійська балада (1966) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Альпійська балада (1966) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Альпійська балада (1966) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar