Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) українською

Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Рік випуску: 2015-2018
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Режиссер: Хілаль Сара, Екін Пандира
У ролях знімались: Бурак Озчівіт, Несліхан Атагюль, Каан Урганджіоглу, Кюршат Алниачік, Орхан Гюнер та ін.
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг на сайті: (4.2) | Проголосували (16) | Переглядів: 11182 | Додано: 04.05.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar