Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал Танк, всі серії (2019) українською

Серіал Танк, всі серії (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: танк
Рік випуску: 2019
Жанр: драми, серіали
Режиссер: Віталій Ващенко
У ролях знімались: Михайло Хмуров, Андрій Мостренко, Євген Ламах, Анастасія Іванова
Опис: Напередодні війни з фашистською Німеччиною на Харківському заводі ведуться розробки зі створення танка нового покоління. Талановитий інженер Михайло Кошкін впевнений, що його Т-34 стане кращою бойовою машиною, що сходила з Радянського конвеєра. Він мріє продемонструвати прекрасну прохідність нового танка, його швидкісні якості і надійність. Приймається рішення перегнати два зразки з Харкова до Москви. Рішучого інженера підстьобує бажання показати Сталіну своє дітище, він упевнений, що робить важливу і потрібну справу. Спізнюватися не можна - це розуміють всі. Однак на шляху експедиції несподівано виникають непередбачені складнощі, всі ніби змовилися, щоб танки не дійшли до столиці. До війни ще рік, на території СРСР не ведуться бойові дії, проте дорога виявилася несподівано складною - в країні є приховані вороги, які хочуть перешкодити екіпажу дістатися до мети. Танком зацікавилися німці, а Кошкін прекрасно розуміє, що не можна віддавати в руки потенційного ворога цінні розробки радянської науки. Зумівши піти від німців, група мало не втрачає танки в зіткненні з частинами власної армії, яка прийняла техніку за іноземну. Весело, азартно і сміливо їдуть перші Т-34 до столиці, а його команда робить все, щоб дбайливо доставити надію країни, не забуваючи при цьому про особисте життя.
Категорії: Серіали, Драми
Рейтинг на сайті: (3.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 39515 | Додано: 30.05.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Танк, всі серії (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Серія 1

Серія 2

Серія 3

Серія 4

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Танк, всі серії (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Танк, всі серії (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar