Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) українською

Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Подвійне життя, всі серії
Рік випуску: 2015
Жанр: Драми, Російські мелодрами
Режиссер: Дмитро Лактіонов
У ролях знімались: Олена Коренева, Павло Трубінер, Костянтин Мілованов, Федір Лавров, Валерій Миколаїв, Катерина Олькін
Опис: Катерина впродовж довгих років перебувала в стані повного невідання реальної ситуації і вважала себе найщасливішою жінкою на світі. Вона думала, що у неї прекрасна сім'я, чудовий, люблячий, дбайливий, вірний чоловік. Марк справді багато робив для сім'ї, побудував затишний будинок і здавався зразком порядності і доброчесності. Але, на жаль, таким він лише здавався. Абсолютно несподівано, Катерина взнає, що весь цей час її благовірний чоловікжив, як якийсь султан на дві сім'ї, в іншому місті у нього є друга дружина - Ніна. Цей удар став дуже тяжким для жінки, але слідом за ним прогримів другий: раптово Марк гине.
Брат Марка, Рома намагається допомогти обом жінкам, якось примирити їх, адже обидві налагоджені агресивно і обоє мають намір відвоювати свою долю спадку з наміром розтоптати суперницю. Пристрасті розжарюються до межі, розв'язка виявиться дуже несподіваною.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.3) | Проголосували (19) | Переглядів: 31421 | Додано: 15.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar