Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал Розповідь служниці, всі серії (2017) українською

Серіал Розповідь служниці, всі серії (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Розповідь служниці
Рік випуску: 2017
Жанр: драма, фантастика
Режиссер: Майк Баркер, Рід Морано, Кейт Дэннис
У ролях знімались: Елізабет Мосс, Джозеф Файнс, Саміра Уайлі, Івонн Страховская
Опис: Відбувається жахлива екологічна катастрофа, через яку гине безліч жителів. Зараз на території США ґрунтується нова держава, називається Гилеад. У країні панує повний тоталітаризм, заснований на біблійних збоченнях. Мета цього навчання - не допустити демографічної ролі та домогтися збереження людського роду. В жертву такої великої мети приноситься свобода і права жінок, які стають буквально рабами, їх головна мета - виводити потомство.
Існує строгий розподіл між жінками та тією роллю, що вона грає в суспільстві. Як тільки вона входить у фертильний вік, стає Служницею. Їй дається певна кількість спроб, щоб завагітніти, інакше вона переходить в розряд Нежінок. Їх завдання - це важкий рабську працю до самої смерті. На чолі держави знаходяться Командори. Саме їхні Дружини мають найбільше прав серед жіночого населення. Кожна обрана виявляється в родині певного Командора, вона народжує дитину, виносить його і піклується в перші місяці життя, після чого віддає своїм панам.
Категорії: Фантастика, Драми
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 4116 | Додано: 29.07.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Розповідь служниці, всі серії (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2, рос.

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Розповідь служниці, всі серії (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Розповідь служниці, всі серії (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar