Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Я кохаю свого чоловіка, всі серії (2016) українською

Серіал Я кохаю свого чоловіка, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Я кохаю свого чоловіка
Рік випуску: 2016
Жанр: Комедія, мелодрама
Режиссер: Дмитро Петрунь
У ролях знімались: Катерина Клімова, Іван Оганесян, Дмитро Суржіков, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Аліна Гроссу,
Опис: Шістнадцять років тому молодий парубок зробив пропозицію коханій дівчині. Та відповіла згодою. Здавалося, ніщо не затьмарить щастя молодожонів. Йшли роки. Щоденні родинні турботи поглинали повністю. Прибирання, прання, готування міцно увійшли до круга обов'язків юної дружини. Появу двох чарівних дітей, старшого Костика і маленької Єви, додало матері клопоту. Прагнучи захистити зайнятого чоловіка від побутових проблем, Ольга не скаржилася на труднощі. Порядок і чистота в будинку, сорочки всі попрані і відпрасовані, смачні обіди стали звичною справо. Скільки праці і часу витрачалось на домашню роботу нікого не цікавило. Красуня, що підкорила колись чоловіче серце, перетворилася на щось безстатеве, що не будить минулих бажань. Сірі тони в одязі, дивні окуляри в чорній оправі, безформна шапка і інші дрібниці дратували чоловіка. Довгі бесіди, спільні прогулянки і романтичні вечори назавжди пішли в минуле. Знайдений в інтернеті сайт знайомств обіцяв заповнити брак емоцій. Заповнюючи особисті дані, чоловік умовчав про наявність нащадків і законної дружини. Ольга взнає це, випалдково побачивши його фото в анкеті... Трагедія? Мудра подруга Поліна запропонувала поглянути на подію з іншого боку. Захоплений віртуальним фліртом Сергій побачив нову анкету. Незнайомка з ваблячими яскраво-червоними губами, в елегантному капелюсі, що приховує обличчя, привертала увагу. Розумна, сексапільна Ема, власниця бархатистого голосу, зуміла збудити забуту пристрасть.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.1) | Проголосували (18) | Переглядів: 122727 | Додано: 03.06.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Я кохаю свого чоловіка, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері

Серіал можна подивитися на youtube

Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Я кохаю свого чоловіка, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Я кохаю свого чоловіка, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar