Всі фільми » Жанр: Драми » Один король — одна Франція (2018) українською

Один король — одна Франція (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Un peuple et son roi
Рік випуску: 2018
Жанр: Драми, Історичні
Режиссер: Pierre Schoeller
У ролях знімались: Ґаспар Ульєль, Адель Енель, Луї Гаррель, Ізіа Іжлен, Ноемі Львівські
Опис: У 1789 році Францію роздирають протиріччя між станами і загальний хаос. Два стани, що ворогують між собою - аристократія і нижчі, або третій стан - не в змозі знайти спільну мову. Зав'язується народна революція, яку почали городяни, в спробі відновити справедливість. Адже аристократи у фільмі «Один король - одна Франція» все більше утискають права простих громадян, і остання крапля терпіння, здається, вичерпалася. Лідерами цього народного бунту стали звичайна прачка і простий бродяга, які зуміли згуртувати народ і підняти на повстання, в боротьбі за свої права. Король Людовік XVI - єдиний, хто може припинити цю боротьбу, яка перетворилася на справжню революцію. Але як зайняти незалежну сторону і одночасно врегулювати спірне питання. Король відправляється в Версаль на переговори, він бажає знайти вихід з цієї ситуації, але, здається, він не знайшов способу укласти загальний мир. А тим часом, ситуація в країні продовжує розжарюватися. Адже народ вже не зможе зупинитися, люди повинні будь-яким способом відвоювати свої вкрадені права.
Категорії: Драми, Історичні
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 292 | Додано: 18.07.2020
Поділитися посиланням на фільм Один король — одна Франція (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


--

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Один король — одна Франція (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: aaukro. Також якщо Один король — одна Франція (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до aaukro.

Всього коментарів: 0
avatar