Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Комендантська година (2019) українською

Фільм Комендантська година (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Curfew
Рік випуску: 2019
Жанр: Драма, Кримінал, Трилер, Фантастика
Режиссер: Колм МакКарті, Крістофер Сміт
У ролях знімались: Phoebe Fox, Andi Osho, Aimee-Ffion Edwards, Біллі Зейн
Опис: Коротко про серіал: по всьому світу поширюється підступний вірус, причини якого невідомі. Ситуація наближається до позначки критична. У зв'язку з цим влада Великобританії вирішила ввести комендантську годину. Тепер не можна виходити на вулицю, коли настає темрява. Такі правила встановили з метою загальної безпеки. У людей немає іншого виходу, як тільки сидіти вдома і ніде не з'являтися. У відповідь ініціативна команда вирішила організувати марафон, який повинен пройти по трасі Лондон-Единбург. Той, хто переможе на змаганні — отримає можливість виходити з дому тоді, коли забажає, і це незважаючи на всі заборони. Гонка смертельна, оскільки тут немає ніяких заборон. Остаточно вибувають ті, хто втрачає можливість пересуватися.
Рейтинг на сайті: (2.3) | Проголосували (25) | Переглядів: 2190 | Додано: 23.01.2020
Поділитися посиланням на фільм Фільм Комендантська година (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Комендантська година (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Комендантська година (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar