Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм "Чи зможете ви мене пробачити?" (2018) українською

Фільм "Чи зможете ви мене пробачити?" (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Can You Ever Forgive Me?
Рік випуску: 2018
Жанр: Драми, Кримінальні, Комедії
Режиссер: Маріель Хеллер
У ролях знімались: Мелісса МакКарті, Річард Е. Грант, Доллі Уеллс, Бен Фелкоун, Григорій Коростишівський
Опис: Після свого провального біографічного роману про життя Есте Лаудер, невдаха письменниця Лі Ісраель відчуває сильні матеріальні труднощі і творчу кризу. Вона стає залежною від алкоголізму і починає погано виглядати. Її видавець відмовляє видати аванс для майбутньої книги, через що драматург розпродає старе майно за безцінь, боячись бути виселеною з квартири. Серед проданих речей виявилося і безцінний лист від Кетрін Хепберн, який вона заклала місцевій продавчині книг Ганні. Незабаром головна героїня робить спробу написати про Фанні Брайс і вивчає її біографію в бібліотеці. В одній з книг вона знайшла рукописний текст за особистим авторством відомої людини.
У магазині за нього запропонували всього 75 доларів за нудного змісту, що наштовхнуло жінку на геніальну думку. Вона доповнила записку власною фантазією на сексуальні теми, піднявши ціну в кілька разів. Пізніше вона стала підробляти листи відомих особистостей, розбавляючи їх помилковою інформацією і тим самим нечувано розбагатівши. Пізніше до неї приєднався старий приятель Джек Хок, який раніше займався наркобізнесом, але незабаром ними зацікавилися агенти ФБР.
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 1202 | Додано: 14.04.2019
Поділитися посиланням на фільм Фільм "Чи зможете ви мене пробачити?" (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм "Чи зможете ви мене пробачити?" (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм "Чи зможете ви мене пробачити?" (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar