Всі фільми » Жанр: Документальні » Дивовижний світ бульбашок (2013) українською

Дивовижний світ бульбашок (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Pop! The Science of Bubbles
Рік випуску: 2013
Жанр: документальний
Режиссер: Пол Сен
У ролях знімались: Хелен Черскі, Рей Голдштейн, Тім Лейтон, Жерар Лігер-Белер, Грейс Мохамеді, Джош Оуен, Елеонор Страй
Опис: "Дивовижний світ бульбашок" - це захопливий і пізнавальний документальний фільм, який запрошує глядачів у захоплюючу подорож у світ бульбашок. Досліджуючи науку, що стоїть за цими, здавалося б, простими і грайливими творіннями, фільм знайомить нас з різноманітними експертами, включаючи фізиків, хіміків і навіть художників-бульбашкових майстрів. Завдяки приголомшливим візуальним ефектам і захоплюючим демонстраціям фільм заглиблюється у складну фізику утворення бульбашок, обговорюючи такі поняття, як поверхневий натяг і еластичність. Дізнаючись про різноманітні властивості бульбашок, документальний фільм також висвітлює їхнє реальне застосування - від медичних процедур до екологічних досліджень. Завдяки інтерв'ю з науковцями та ентузіастами "Дивовижний світ бульбашок" пропонує всебічне і цікаве дослідження цього всюдисущого, але часто недооцінюваного дива природи.
Категорії: Документальні
Рейтинг на сайті: (3.1) | Проголосували (22) | Переглядів: 774 | Додано: 11.08.2023
Поділитися посиланням на фільм Дивовижний світ бульбашок (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


--

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Дивовижний світ бульбашок (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: aaukro. Також якщо Дивовижний світ бульбашок (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до aaukro.

Всього коментарів: 0
>
avatar