Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм П'яний майстер 2 (1994) українською

Фільм П'яний майстер 2 (1994) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Jui kuen II
Рік випуску: 1994
Жанр: Бойовик, Комедії
Режиссер: Ліу Чіа-Лянг
У ролях знімались: Джекі Чан, Ланг Ті, Аніта Муі, Фелікс Вонг, Ліу Чіа-Лянг, Кен Ло, Кар Лок Чін, Ху Сунг Пак
Опис: Вонга Фей Хунга-майстер, що володіє незвичайним стилем бою. Він володіє неймовірним талантом, який вважається унікальним у всьому світі. З боку бій, в якому бере участь головний герой, здається смішним. Тільки суперникам не до сміху. Ніхто не здатний здолати Вонга. Всі, хто вступають в бій з головним героєм виявляються переможеними. Чоловік завжди виступав за справедливість. Він втручається тільки в ті ситуації, в яких беруть участь невинні люди або ті, яких несправедливо обмовили. В черговий раз Хунга втручається разом зі своїм батьком в складну і заплутану ситуацію. Персонажі мають намір боротися з особистостями, які прагнуть вивезти за територію країни стародавні артефакти. Вони мають величезну цінність. Реліквії Китайської Народної Республіки повинні залишатися на території країни. Стародавні речі оцінюються в цілий статок. У цій справі неможливо розібратися без кулаків. Вонг охоче приступає до даної справи.
Категорії: Комедії, Бойовики
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 410 | Додано: 18.04.2020
Поділитися посиланням на фільм Фільм П'яний майстер 2 (1994) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


-

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм П'яний майстер 2 (1994) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм П'яний майстер 2 (1994) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar