Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм Легенда про Коловрата (2017) українською

Фільм Легенда про Коловрата (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Легенда про Коловрата
Рік випуску: 2017
Жанр: Бойовики, Історичні, Фентезі
Режиссер: Іван Шурховецкий
У ролях знімались: Илля Малаков, Олександр Цой, Олександр Ильїн, Юлія Хлиніна
Опис: У тринадцятому столітті Русь була під владою Золотої Орди. Після смерті Чингісхана, влада перейшла до Батия і він вирішив підкорити всю Русь. Тоді це було дуже легко зробити, адже країна була зруйнована. Настав час феодальної роздробленості. Всі брати розділили територію на багато частин. Вони довго не могли вирішити свої проблеми, і країна почала терпіти крах. Не було солдатів, нормальної армії, кожен тягнув ковдру на себе. Побачивши, що русичі так ослабли, Батий вирішив на них напасти та завоювати нові території. Все сталося 5 березня. Орда вчинила збройний напад і майже виграла, але знайшлася людина, яка вирішила врятувати свою батьківщину. У штабі не могли вирішити, хто з братів піде в бій, битися з Батиєм, але Каловрат допоміг всієї Русі. Він зголосився добровольців і створив собі загін з чоловіків, які так само, як і він хотіли врятувати батьківщину. На чолі з ними Евратій пішов у другий бій.
Категорії: Бойовики
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 2365 | Додано: 02.03.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Легенда про Коловрата (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Виберіть будь-ласка плеєр
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Легенда про Коловрата (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Легенда про Коловрата (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar