Всі фільми » Жанр: Аніме » Мультфільм Доктор Стоун (2019) українською

Мультфільм Доктор Стоун (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Dr. Stone
Рік випуску: 2019
Жанр: Аніме
Режиссер: Іно Синя
У ролях знімались: ---
Опис: В один жахливий день всьому людству прийшов кінець, адже на небі з'явився містичний розлом. У момент появи невідомого феномена всі люди почали перетворюватися в кам'яні статуї від зелених променів. Ніхто не встиг зрозуміти, що відбувається навколо. Минуло близько трьох тисячоліть після жахливого випадку і світ перетворився в доісторичний. Всі будівлі були покриті ліанами, і місто стало копією справжніх джунглів. Тайджі Оки прокинувся від кам'яного сну і виявив навколо себе лише статуї. Хлопець має міцне тіло і слабкі пізнання в науці, але він не впав у смуток і почав пошуки таких людей. Йому дуже пощастило, адже незабаром юнак зустрів свого кращого друга Сенку Ішигамі, який прокинувся на півроку раніше. Підліток володів унікальним мисленням і величезними знаннями, а тому від моменту пробудження досяг успіху в своїх дослідженнях. Він не тільки побудував будинок на дереві, але і створив примітивну лабораторію, в якій працював кожен день. Хлопці об'єднали сили, щоб знайти спосіб оживити все скам'яніле людство.
Категорії: Аніме
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 582 | Додано: 26.12.2019
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Доктор Стоун (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Доктор Стоун (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Мультфільм Доктор Стоун (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar