Фільми онлайн українською

Розповіси про нас!
Оригінальна назва: Pop! The Science of Bubbles
Жанр: документальний
Опис: "Дивовижний світ бульбашок" - це захопливий і пізнавальний документальний фільм, який запрошує глядачів у захоплюючу подорож у світ бульбашок. Досліджуючи науку, що стоїть за цими, здавалося б, простими і грайливими творіннями, фільм знайомить нас з різноманітними експертами, включаючи фізиків, хіміків і навіть художників-бульбашкових майстрів. Завдяки приголомшливим візуальним ефектам і захоплюючим демонстраціям фільм заглиблюється у складну фізику утворення бульбашок, обговорюючи такі поняття, як поверхневий натяг і еластичність. Дізнаючись про різноманітні властивості бульбашок, документальний фільм також висвітлює їхнє реальне застосування - від медичних процедур до екологічних досліджень. Завдяки інтерв'ю з науковцями та ентузіастами "Дивовижний світ бульбашок" пропонує всебічне і цікаве дослідження цього всюдисущого, але часто недооцінюваного дива природи.
Рейтинг Дивовижний світ бульбашок (2013) на сайті: (3.1) Проголосували (22)
779 0 11.08.2023 в 21:31
Оригінальна назва: Bungo Stray Dogs: Dead Apple
Жанр: фентезі, бойовик, комедія, детектив, аніме
Опис: Минув рік відтоді, як у Йокогамі зіткнулися портова мафія та озброєна детективна агенція, в результаті чого було укладено угоду про припинення вогню. Однак таємнича справа, пов'язана з вірусом, що вбиває обдарованих людей, загрожує знову занурити місто в хаос. Молода детективна агенція розпочинає небезпечне розслідування, щоб знайти джерело вірусу і покласти йому край, але незабаром вони виявляють, що не лише вони зацікавлені у цій справі. Портова мафія та інші злочинні організації також полюють за вірусом, і вони не зупиняться ні перед чим, щоб його отримати. Оскільки ставки зростають, а небезпека збільшується, юні детективи повинні використати всі свої навички та винахідливість, щоб вижити і врятувати місто від знищення.
Рейтинг Літературні генії Бродячі Пси. Мертве Яблуко (2018) на сайті: (3.3) Проголосували (18)
908 0 11.08.2023 в 21:28
Оригінальна назва: Natural World. Victoria Falls
Жанр: документальний
Опис: "Водоспад Вікторія" - це захоплюючий документальний фільм, який досліджує життя і красу водоспаду Вікторія, одного з найвеличніших природних чудес світу. Фільм запрошує глядачів у подорож річкою Замбезі від її витоків у Замбії до гирла в Індійському океані. По дорозі ми спостерігаємо за дивовижною дикою природою, що населяє річку та прилеглі території, від бабуїнів і крокодилів до слонів і бегемотів. Фільм також заглиблюється в історію водоспаду та місцевих жителів, які жили і працювали там протягом багатьох поколінь. Завдяки приголомшливій операторській роботі та захоплюючому саундтреку, "Водоспад Вікторія" - це зачаровуюча данина силі та величі природи.
Рейтинг Водоспад Вікторія (2009) на сайті: (2.9) Проголосували (21)
855 0 11.08.2023 в 21:26
Оригінальна назва: Magicians
Жанр: комедія
Опис: "Фокусники" - це зворушлива комедія, яка розповідає про двох суперників-фокусників, Гаррі та Карла, які намагаються відновити свою кар'єру після катастрофічного трюку, що пішов не так. Дія фільму відбувається через кілька років після їхньої прикрої невдачі, коли обидва чоловіки намагаються впоратися зі своїми особистими труднощами. Коли вони отримують запрошення взяти участь у престижному турнірі "Міжнародний магічний щит", Гаррі та Карл неохоче об'єднуються в команду, сподіваючись повернути собі колишню славу. На шляху до перемоги вони стикаються з різноманітними викликами та перешкодами, а їхня дружба та вміння піддаються випробуванню. Поєднуючи кумедні казуси, несподівані повороти та особистісне зростання, "Фокусники" демонструють стійкість і рішучість цих двох неймовірних героїв, які знаходять спокуту і заново відкривають свою любов до магії.
Рейтинг Фокусники (2007) на сайті: (3.1) Проголосували (28)
902 0 11.08.2023 в 21:24
Оригінальна назва: Blood on His Sword / Le miracle des loups
Жанр: Бойовики, Драма, Пригоди
Опис: Благородний лицар граф де Невіль закоханий в Жанну де Бове - хрещену Людовика ХI. Проте французький король - з політичних міркувань - хоче видати її заміж за Карла Сміливого, герцога Бургундського, підступного натхненника державної змови. Герцог викрадає Жанну, але граф де Невіль проникає в замок і звільняє кохану. Проте закоханих чекають тяжкі випробування ...
Рейтинг Таємниця Бургундського двору (1961) на сайті: (3.5) Проголосували (25)
1019 0 11.08.2023 в 21:22
Оригінальна назва: Le Bon Plaisir
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Він - неврастенічний, недовірливий, марнославний і цинічний президент Франції. Вона - чарівний і успішний дизайнер. Колись вони були близькі, але зв'язок залишився таємницею. Одного разу червневим ввечером невдаха хлопчина, бажаючи догодити коханій дівчині, вирішується на грабіж - і краде сумку у прекрасної незнайомки. У сумці Клер виявляється лист десятирічної давнини від екс-коханця Кастора, в якому майбутній президент країни, побоюючись розлучення з безплідною дружиною, просить Клер зробити аборт. Побоюючись непередбачуваних наслідків, Клер змушена звернутися до президента, який просить міністра внутрішніх справ, а за сумісництвом і свого кращого друга, особисто вирішити проблему. Але ситуація виходить з-під контролю ...
Рейтинг Така моя воля (1984) на сайті: (3.2) Проголосували (17)
1025 0 11.08.2023 в 21:20
Оригінальна назва: The Discord / La Zizanie
Жанр: комедія
Опис: Великий промисловець Гійом Добрей-Лаказ укладає контракт із японськими партнерами на продаж обладнання, яке очищує довкілля. Щоправда для виробництва великої партії обладнання потрібна додаткова фабрика та робітники, а також велика ділянка землі, якої у Гійома не має. Купити прилеглі землі з уже працюючим заводом він не може, тому не придумавши нічого кращого, він наважується віддати під виробництво землю власного маєтку. Ось тільки такий план зовсім не подобається дружині Гійома, Бернадет, адже вона має пожертвувати улюбленим садом. Між подружжям починається сварка. Кожен наполягає на своєму. Однак наполегливість чоловіка, який думає лише про свої турботи, спонукає Бернадет розпочати справжнє протистояння, якого їхній шлюб жодного разу не бачив за всі двадцять три роки спільного життя.
Рейтинг Чвари / Сварка (1978) на сайті: (2.9) Проголосували (20)
852 0 11.08.2023 в 21:19
Кіно новини
Як знімали фільм - Форсаж 7 (2015)
Вони побували в Токіо і Ріо, Лос-Анджелесі і Лондоні. Але світ більше не грає по їх правилах. Їм доведеться зустрітися з арабськими пустинями, з високими хмарочосами, дорогими машинами. Домінік і його команда повертається ! дивіться на сайті Форсаж 7.
7294 0 19.04.2015 в 01:12
Як знімали фільм - Термінатор: Спасіння (2009)
Сюжет фільму Термінатор 3 відбуватиметься в 2018 році. На землі настала війна з машинами. Джон Коннор – людина, яка очолить армію для боротьби електронного мозку Скайнет і його армії роботів.
19044 0 18.04.2015 в 17:52
Як знімали фільм - Термінатор 3: Повстання Машин (2003)
Пройшло 10 років з тих пір як Джон спас світ від судного дня. Тепер Джону 25 років. Його існування ніг де не записано. В нього немає паспорта ні дому нічого. Але з майбутнього присилають нового робота Т-1000, ця машина дуже потужна. T-1000 буде іти до останнього, щоб убити Джона….
18005 0 18.04.2015 в 17:31
Більше кіно новин >>>