Фільми онлайн українською

Розповіси про нас!
Оригінальна назва: The God of High School
Жанр: аніме
Опис: По всьому японському містечку почала розлітатися звістка про турнір з бойових єдиноборств. Переможець змагання отримає величезні можливості. Взяти участь у боротьбі можуть навіть старшокласники. Єдине, що є дивним, так це особистість організатора. А саме, її невідомість. Ніхто не знає, хто відповідає за організаційні моменти. Чи вони? Одна людина чи група людей, які працюють на велику компанію — глядачі та потенційні учасники могли тільки гадати. Але далеко не всіх це бентежило. Більшість учнів місцевої школи вже побігли реєструватися на турнір. Працювала тут обіцянка отримання величезних можливостей. Кожного юнака приваблювала можливість стати богом. Слідуючи за призом, подав заявку і Хан Дхеві, умовивши перед цим товаришів. Протагоніст проходить відбіркові бої, і потрапляє до числа учасників турнірної сітки. Під час підготовки до чергового бойового зіткнення, головний герой помічає артефакт, що виділяє величезну силу.
Рейтинг Бог старшої школи (2020) на сайті: (2.7) Проголосували (57)
544 0 06.01.2024 в 22:18
Оригінальна назва: Goodnight, Ladies and Gentlemen
Жанр: Комедії
Опис: Політична і соціальна сатира, що зображує один день із життя телевізійного каналу. У фільмі епізодично порушуються питання найважливіших інститутів італійського суспільства: церкви, сім'ї, політичних дебатів, армії та інших тем - і все це в ефірі телеканалу 3TG у компанії чарівного ведучого Паоло Т. Фіуме ...
Рейтинг Пані та панове, доброї ночі! (1976) на сайті: (2.6) Проголосували (72)
715 0 06.01.2024 в 22:15
Оригінальна назва: Open Water 2: Adrift
Жанр: драма, жахи, пригоди, трилер
Опис: Історія розповідає про групу друзів, які вирушають у подорож на яхті, щоб відсвяткувати день народження. Після спонтанного запливу у відкритому морі вони усвідомлюють, що забули опустити трап, через що опинилися на мілині у воді. Коли починається паніка і зростає напруга, друзі стикаються з проблемами виживання, зневоднення і навислої загрози акул. Фільм досліджує психологічні наслідки їхнього скрутного становища та динаміку, що розгортається всередині групи в міру того, як зростає відчай.
Рейтинг Відкриті води 2: Дрейф (2006) на сайті: (2.6) Проголосували (53)
770 0 06.01.2024 в 22:12
Оригінальна назва: Shinobi no Ittoki
Жанр: аніме
Опис: Іттокі Сакураба, який живе з матір'ю-одиначкою, вважає себе звичайним школярем, який старанно вчиться і відвідує позакласні заняття. Усе різко змінюється, коли його намагається спокусити, а потім убити красива дівчина Сатомі Цубакі, яка насправді є членом смертоносного клану Кога. Юнак дивом уникає загибелі, і в цей момент він дізнається від своєї матері про своє справжнє походження: виявляється, що він — 19-й спадкоємець поважного роду ніндзя Іга. Головному герою доводиться прийняти свою незвичайну долю та вступити до спеціальної академії ніндзя, де він набуде навичок і знань, необхідних для того, щоб постояти за себе.
Рейтинг Час ніндзя (2022) на сайті: (2.6) Проголосували (44)
735 0 06.01.2024 в 22:08
Оригінальна назва: Mr. Harrigan's Phone
Жанр: Жахи
Опис: 2003 рік. Амбітний Крейг вступає до школи в маленькому містечку, розташованому в штаті Мен. Якось, читаючи вголос Біблію під час церковної служби, Крейг отримує пропозицію про підробіток у мільярдера-затворника Джона Герріґена. Його обов'язки — тричі на тиждень читати романи Герріґену у його розкішному будинку. Для Крейга ця робота багато означає, але несподівано професійні відносини з мільярдером, якого зневажає місцеве суспільство, переростають у дружній зв'язок, проте через деякий час Герріґен помирає. Тяжко переживаючи смерть близького друга, Крейг продовжує залишати повідомлення на телефон мільярдера, і одного разу отримує відповідь...
Рейтинг Телефон містера Герріґена (2022) на сайті: (2.8) Проголосували (44)
684 0 06.01.2024 в 22:07
Оригінальна назва: Kamen Rider Geats
Жанр: Мультсеріали
Опис: Ейс Укійо та інші досвідчені вершники, які билися в Гран-прі "Desire", приймають запрошення про участь у спеціальній грі — "Королівська битва". Ніхто не знає справжню особистість майстра гри, і ця загадкова фігура віддає перевагу триматися у тіні та вдало використовувати різноманітні хитрощі, спрямовані на те, щоб змусити вершників зіткнутися в запеклій і надзвичайно напруженій битві за головний приз. Після появи таємничого вершника розпочинається безпрецедентна бойова гра, що виходить за рамки звичайних правил і норм, але разом з тим приносить із собою смертельну небезпеку, яка загрожує життям іншим учасникам...
Рейтинг Камен Райдер Джитс (2022) на сайті: (2.5) Проголосували (45)
652 0 06.01.2024 в 21:57
Оригінальна назва: Geullichi / Glitch
Жанр: комедія, детектив, кримінал
Опис: Хон Чжі Хьо, дівчина із заможної родини, яка володіє надзвичайною здатністю бачити позаземних істот і взаємодіяти з ними. Життя Чжі Хьо робить значний поворот, коли після чотирьох років відданих стосунків з Лі вони обидва погоджуються зробити наступний крок і одружитися. Однак їхня радість раптово розбивається, коли Лі таємниче зникає, залишаючи Чжі Хьо спустошеною і такою, що шукає відповіді на свої запитання. Керуючись непохитною вірою в те, що до раптового зникнення Лі причетні прибульці, Чжі Хьо звертається по допомогу до уфологів - фахівців з вивчення непізнаних літаючих об'єктів та позаземного життя. За підтримки цих експертів вона вирушає в подорож, щоб розкрити правду про зникнення свого чоловіка. Заглиблюючись у розслідування, Чжі Хьо та уфологи натрапляють на похмуру і шокуючу таємницю, яку уряд приховує від широкої громадськості.
Рейтинг Глюк / Збій (2022) на сайті: (2.5) Проголосували (41)
661 0 06.01.2024 в 21:51
Кіно новини
Як знімали фільм - Форсаж 7 (2015)
Вони побували в Токіо і Ріо, Лос-Анджелесі і Лондоні. Але світ більше не грає по їх правилах. Їм доведеться зустрітися з арабськими пустинями, з високими хмарочосами, дорогими машинами. Домінік і його команда повертається ! дивіться на сайті Форсаж 7.
7362 0 19.04.2015 в 01:12
Як знімали фільм - Термінатор: Спасіння (2009)
Сюжет фільму Термінатор 3 відбуватиметься в 2018 році. На землі настала війна з машинами. Джон Коннор – людина, яка очолить армію для боротьби електронного мозку Скайнет і його армії роботів.
19163 0 18.04.2015 в 17:52
Як знімали фільм - Термінатор 3: Повстання Машин (2003)
Пройшло 10 років з тих пір як Джон спас світ від судного дня. Тепер Джону 25 років. Його існування ніг де не записано. В нього немає паспорта ні дому нічого. Але з майбутнього присилають нового робота Т-1000, ця машина дуже потужна. T-1000 буде іти до останнього, щоб убити Джона….
18136 0 18.04.2015 в 17:31
Більше кіно новин >>>