Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) українською

Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Королева бандитів
Рік випуску: 2013
Жанр: вітчизняні, мелодрама
Режиссер: Валерій Девятілов
У ролях знімались: Катерина Кузнєцова, Володимир Жерєбцов, Леонід Громов, Олександр Самойленко, Катерина Васильєва, Пав
Опис: Сюжет серіалу «Королева бандитів» розвертається довкола особистої трагічної долі сільської дівчини Поліни Поліванової. Поліні подобалося жити в рідному селі, тим більше що тут вона зустріла благородного і красивого парубка Сергія, в якого закохалася. Вона мріє про хорошу сім'ю і зберігає вірність Сергію, поки той не повернеться з армії. Але життя вносить свої корективи. Мати Поліни важко хвора, і їй потрібна дорога операція. Грошей в сім'ї таких ніколи не було. Поліна знає, що потрібну суму може дати лише один людина, яка до неї і не байдужа, - господар ринку Дмитро Буров. Той погодився допомогти якщо вона стане його законною дружиною. Час не терпить, Поліна приймає рішення і погоджується . Поступово Поліна втягується в кримінальне середовище і стає учасницею розборок небезпечних злочинців. Адже Буров - значима фігура в кримінальному середовищі. І крім того, немало проблем у Поліни виникає з - за колишньою коханкою Бурова, яка не може йому пробачити цього шлюбу.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.3) | Проголосували (3) | Переглядів: 13402 | Додано: 24.11.2015
Поділитися посиланням на фільм Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar