Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Троє із Простоквашино (всі частини) (1978) українською

Мультфільм Троє із Простоквашино (всі частини) (1978) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Троє із Простоквашино
Рік випуску: 1978
Жанр: мультфільм, сімейний
Режиссер: Володимир Попов
У ролях знімались: Марія Виноградова, Олег Табаков, Лев Дуров, Борис Новіков
Опис: Головний герой — хлопчик Дядько Федір зустрічає на вулиці бездомного кота за призвищем Матроскін, якому нікуди йти. Добродушний хлопець вирішує завести кота у себе вдома. Але батьки дядька Федора категорично проти вихованців у квартирі, тому хлопець вирішується на відчайдушний крок: він забирає з собою кота і йде жити до села Простоквашино. По дорозі в село Дядько Федір і кіт Матроскін зустрічають бездомного собаку Шарика, c яким продовжують свій шлях і поселяються в покинутому будинку. Разом друзі облаштовуються, наводять в будинку порядок і спільно вирішують інші важливі питання: шукають скарб, доглядають за коровою і телям, збирають гриби та ягоди в лісі. Життя в селі здається хлопчикові дуже веселим і роздольним, але приїхали мама і тато забрати хлопчика додому, а в село Простоквашино він буде навідуватися на канікули.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 8024 | Додано: 29.04.2018
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Троє із Простоквашино (всі частини) (1978) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Троє із Простоквашино (всі частини) (1978) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Троє із Простоквашино (всі частини) (1978) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar