Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Суперсімейка (2004) українською

Мультфільм Суперсімейка (2004) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Суперсімейка
Рік випуску: 2004
Жанр: мультфільм, пригоди, сімейний
Режиссер: Бред Берд
У ролях знімались: Крейг Т. Нельсон, Холлі Хантер, Семюел Л. Джексон
Опис: Головними героями цієї історії стали члени родини, наділені незвичайними здібностями. Колись, вони користувалися своїми унікальними таланами, боролися зі злом, яке не давало спокою простим людям, заважало їх спокою. Лиходії бажали одного — взяти планету в свої володіння, встановити на ній свої правила та закони й знищити людей, всіх до останнього. На даний момент відважні герої вирішили трохи відпочити, і пішли у відпустку, з якої особливо не прагнули повертатися до свїх обов'язків. Вони, цілком задоволені спокійним, розміреним життям, хоча і тут бувають деякі складності.
Як би там не було, але світ потребує захисту, оскільки черговий ворог готовий творити зло, сіяти жах в окрузі. Головні герої повинні негайно одягнути костюми і вступити в боротьбу зі злом. Противник, на цей раз, ретельно підготувався, а це значить, що все буде набагато складніше. Недруг добре знає, що можна очікувати від суперсімейки, тому останнім необхідно об'єднатися і розпочати боротьбу.
Рейтинг на сайті: (4.1) | Проголосували (18) | Переглядів: 11326 | Додано: 26.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Суперсімейка (2004) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 3


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Суперсімейка (2004) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Суперсімейка (2004) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar