Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) українською

Мультфільм Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Starship Troopers: Traitor of Mars
Рік випуску: 2017
Жанр: Мультфільми, Сімейні
Режиссер: Шінджі Арамакі, Масару Мацумото
У ролях знімались: Каспер Ван Дін, Діна Мейер, Дерей Девіс, Джастін Доран, Люсі Крістіан
Опис: Освоюючи космічні простори, люди поступово побудували колонії на інших небесних тілах, що рухаються певними орбітами. Марс не став винятком. Мешканці Червоної планети, всупереч існуючої у всій Федерації думки, живуть розмірено і спокійно, не влазять в конфлікти, не утискають сусідів. Однак про власну безпеку не забувають. Зоряний десант регулярно проводить тренування, і на реалістичних симуляторах відпрацьовує навички ведення захисту в умовах нападу чужинців. Останнім часом керівник бойового загону почав сумніватися в підготовці підлеглих. Група Джона Ріко провалює один тест за іншим-віртуальні жуки перемагають людину. Коли на поверхню планети спускаються реальні комахи гігантських розмірів, підрозділу доводиться зібратися і, згадавши всі отримані знання, дати відсіч ворогові, заради збереження миру.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 997 | Додано: 31.03.2020
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


-

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Мультфільм Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar