Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Вікно життя, всі серії (2016) українською

Серіал Вікно життя, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Вікно життя
Рік випуску: 2016
Жанр: мелодрами, серіали
Режиссер: Максим Паперник, Анатолій Григорьєв
У ролях знімались: Ірина Чернова, Ярослава Сегал, Єлена Ліпкан та ін.
Опис: Вікно життя - це гостра соціальна драма, де її герої звичайні люди поділені на два Табори. Одна частина - дівчата та жінки, котрі з будь-яких причин, чи то страхіття відповідальності, відсутність готовності бути матір'ю, поганий фінансовий стан або попросту бажання позбутися тягаря, залишають своїх дітей у "вікні життя", яке знаходиться в пологовому відділенні дитячого стаціонару. Інша частина - робітники цієї лікарні, доктора та медсестри. Та як що глядач має вибір - осуджувати "матерів" чи ні, то у головних героїв немає вибору. Вони - лікарі, їх справа лікувати та рятувати життя. Лікарська етика не дозволяє їм висловлювати власні думки. Сенс існування "вікна життя" у тому, що воно створене таким чином, що людина, яка вирішила позбутися маля, може зробити це анонімно. Навіть щаслива породілля, яку підтримували усією лікарнею, може врешті опинитися тією самою жінкою, що відмовилася від малюка.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 2250 | Додано: 11.10.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Вікно життя, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Виберіть будь-ласка серію
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Вікно життя, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Вікно життя, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar