Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал ТАЄМНЕ КОХАННЯ, всі серії (2019) українською

Серіал ТАЄМНЕ КОХАННЯ, всі серії (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: ТАЄМНЕ КОХАННЯ
Рік випуску: 2019
Жанр: мелодрами
Режиссер: Анатолій Григор'єв
У ролях знімались: Дана Абизова, Антон Денисенко, Павло Попов
Опис: «Таємна любов» - новий мелодраматичний серіал в центрі подій якого молода жінка Любов Зацепіна. До певного моменту її життя нічим особливо не відрізнялося від життя більшості жінок її віку. Однак її щастю прийшов кінець коли коханий чоловік робить їй пропозицію. Здавалося б, це мав бути найщасливіший день у її житті. Яка жінка не мріє, щоб чоловік запропонував їй вийти за нього заміж? Вона вже передчувала той день, коли стане дружиною найкращого чоловіка у світі. Однак цьому не судилося збутися. Цього ж вечора була страшна злива, і через неї чоловік не помітив на дорозі вагітну жінку. Він насмерть збиває її. Юрій не хотів цього, проте змінити щось вже не можна. Якщо чоловік зізнається, що скоїв цей злочин, то йому доведеться відправитися за грати, а разом з тим його блискучій прокурорській кар'єрі прийде кінець. Люба дуже любила його, тому вирішила взяти на себе його провину. Однак головна героїня і уявити собі не могла, чим ця жертва для неї обернеться. Вона повністю довіряла своєму чоловікові, у неї і в думках не було, що він зрадить її або відвернеться від неї в найважливіший момент. А життя у в'язниці буває вельми і вельми складною. До того ж Люба навіть і уявити собі не могла, що хтось збереться мстити за загиблу вагітну жінку.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (3.4) | Проголосували (11) | Переглядів: 7517 | Додано: 23.03.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал ТАЄМНЕ КОХАННЯ, всі серії (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Кожнав серія окремоТрейлер

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал ТАЄМНЕ КОХАННЯ, всі серії (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал ТАЄМНЕ КОХАННЯ, всі серії (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar