Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Гірська хвороба (2019) українською

Серіал Гірська хвороба (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Горная болезнь
Рік випуску: 2019
Жанр: мелодрами
Режиссер: Андрій Сілкін
У ролях знімались: Ольга Ломоносова, Катерина Олькіна, Володимир Жеребцов, Анастасія Паніна, Петро Баранчеєв, Євген Сла
Опис: "Гірська хвороба" - новий мелодраматичний в центрі подій якого опинилися дві близькі подруги Тетяна і Анастасія. Їх дружба була перевірена роками. Вони завжди підтримували одна одну, допомагали у важкій ситуації, розуміли одна одну просто з півслова. Їм здавалося, що ніщо не здатне зруйнувати їх міцну дружбу. І одного разу, немов за велінням долі, обидві дівчини опинилися одночасно в РАГСі. От тільки причини у дівчат для цього були різні. Анастасія виходилась заміж. Її наречений працював дитячим лікарем, був дуже добрим і приємним чоловіком. Дівчина відчувала себе щасливою в цей день, тому що він, дійсно, повинен був стати одним з найголовніших днів у її житті. Тетяну ж, навпаки, в РАГС привівло розлучення. Вона була одружена з Олегом – братом Анастасії. Колись вони, дійсно, любили і планували жити довго і щасливо. Однак їх сімейне життя склалося не найкращим чином, і вони прийняли рішення розлучитися. Весілля Анастасія повинна була стати приємною і щасливою подією. І ніщо не віщувало проблем. Однак несподівано в середині свята на весіллі з'явився колишній хлопець Анастасії. Через його появу розгорівся справжній скандал. А Настя, до власного розчарування, виявила, що все ще відчуває до колишнього хлопця якісь почуття.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 2474 | Додано: 02.06.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Гірська хвороба (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Гірська хвороба (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Гірська хвороба (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar