Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Доньки-матері / 2+2=6 (2019) українською

Серіал Доньки-матері / 2+2=6 (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: 2+2=6
Рік випуску: 2019
Жанр: мелодрами
Режиссер: Ігорь Забара
У ролях знімались: Наталія Васько, Олександр Кобзар, Слава Красовська
Опис: Головними героями серіалу стає сімейна пара, яка не так давно узаконила свої стосунки, але період шаленого щастя пролетів дуже швидко. В життя увійшла повсякденність і рутина, які стали поступово руйнувати сімейне вогнище. Дуже часто, обоє стали замислюватися над розривом відносин, так як вже втомилися від того, що відбувається.
Напевно, вони розійшлися б в різні боки, забувши про існування один одного, але подія змушує їх задуматися. Виявляється, жінка чекає дитину. Це змушує молодих поглянути на те, що відбувається зовсім іншими очима. Кожен для себе приймає рішення зберегти сім'ю заради майбутнього малюка. Бажання похвальне і заслуговує поваги, але чи зможуть вони довести задумане до кінця?
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 827 | Додано: 03.12.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Доньки-матері / 2+2=6 (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Кожнав серія окремо

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Доньки-матері / 2+2=6 (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Доньки-матері / 2+2=6 (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar