Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) українською

Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Я кажу так
Рік випуску: 2012
Жанр: мелодрами, серіали
Режиссер: Гуль Кхан
У ролях знімались: Каранвір БОХР, Surbhi Chandna, Сурбхі Джіоті
Опис: Індійський серіал занурить глядача в життя однієї індійської сім'ї. Конфлікти в сім'ї – не рідкість. Різним поколінням, часом, буває складно знайти спільну мову. Двом братам Яну з Асадом непросто ужитися під одним дахом, тому що вони сповідують різні релігії. Кожен день в домі братів відбуваються сутички. Аян і Асад не можуть примиритися. Розбіжність в релігії поклало кінець їх дружбі. Братам стало ще складніше виносити один одного, коли вони закохалися в Зою. Жоден з хлопців не хоче відступитися від домагань на дівчину. Зоя в розгубленості. Поки вона вибирає, між братами йде війна. Сама дівчина – ідеал доброчесності, а от її родина, рідні – ні. Зоя страждає через брехню між близькими людьми і не помічає, як мучаються за неї брати. Любов, релігія, обман не залишають в цій історії місця для простого сімейного щастя.
Категорії: Мелодрами, Серіали
Рейтинг на сайті: (4.2) | Проголосували (1793) | Переглядів: 476499 | Додано: 05.12.2019
Поділитися посиланням на фільм Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1, рос

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Індійський серіал Я кажу так, всі серії (2012) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar