Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Дзига (Бабка \ Стрекоза), всі серії (2018) українською

Серіал Дзига (Бабка \ Стрекоза), всі серії (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Бабка
Рік випуску: 2018
Жанр: мелодрами
Режиссер: Валерій Ібрагімов
У ролях знімались: Віра Шпак, Тимофій Каратаєв, Валерій Барінов, Микола Боклан
Опис: Що робити дитбудинківській дівчинці, викинутій на узбіччя життя? Як влаштується в цьому настільки непривітному і безсердечному, до самотньої сироти, що оточує, жорстокому світі? Серіал оповідає про нелегке життя дівчини, ще вчора укритої від негараздів, стінами рідної установи. І ось, покинувши її гостинні обійми, вона стикається з суворою дійсністю. Перед нею виникає нелегкий вибір або животіти в злиднях, або ступити на темну доріжку шахрайства.
Але вибравши неправедний шлях, колишня дитбудинка, Ірина, дуже скоро попадається в лапи Вартових Закону. Незважаючи на протести слідчого Ігоря, його начальство пропонує, збожеволілої від страху дівчинці, угоду. Натомість на її свідчення на суді проти великого злочинного авторитета, вона отримує прощення і свободу. Недовго думаючи, дівчина погоджується на компроміс. У підсумку вона залишає рідне місто і відправляється на нове місце проживання, де охороняти її безпеку покликаний непідкупний слідчий.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 6624 | Додано: 23.03.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Дзига (Бабка \ Стрекоза), всі серії (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Дзига (Бабка \ Стрекоза), всі серії (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Дзига (Бабка \ Стрекоза), всі серії (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar