Всі фільми » Жанр: Комедії » Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) українською

Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Поліцейський з Рубльовки
Рік випуску: 2016
Жанр: серіали, комедії
Режиссер: Ілля куліков
У ролях знімались: Олександр Петров, Сергій Бурунов, Олександра Бортич
Опис: Для Григорія працювати в карному розшуку – велика честь, бо саме небезпечна робота у поліції його покликання. Він відрізняється енергійністю та простотою. Коли хлопець обрав професію слідчого, він був впевнений, що буде робити усе, аби погані люди не заважали спокою оточення. Саме захист слабких та боротьба зі злочинністю мали стати його прямими обов’язками. Але за хлопцем закріпилася місцевість, де виявилося не все так, як, як повинно бути. Він потрапляє на Рубльовку.
Тут також як і будь-де трапляються різного роду події. Але у цієї місцевості люди живуть за власними законами, які майже не вписані в карний кодекс. Але ніякі перешкоди не стануть на заваді нашого героя, навіть як що злочинцем є синок олігарха. Та Григорій починаю відвідувати нічні клуби та знайомитися з мешканцями свого району. Керівництво стурбоване поведінкою хлопця. Та хоча життя парубка змінилося, проте совість та добре серце залишилися. У будь-яких обставинах, він пам’ятає, що у першу чергу - він представник та захисник влади.
Категорії: Комедії, Серіали
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (4) | Переглядів: 2329 | Додано: 12.03.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Поліцейський з Рубльовки, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar