Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Максим Перепелиця (1956) українською

Фільм Максим Перепелиця (1956) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Максим Перепелиця
Рік випуску: 1956
Жанр: комедії, пригодницькі
Режиссер: Анатолій Граник
У ролях знімались: Леонід Биков, Олександр Борисов, Костянтин Сорокін, Георгій Осипенко та ін.
Опис: «Максим Перепелиця» — це стала вже класикою радянська чорно-біла комедія з Леонідом Биковим у головній ролі. Перепелиця живе весело, але тільки все село від нього вже плаче. Його жарти та поведінку розлютили селян настільки, що вони не хочуть дозволити йому піти в армію. Максим звик ухилятися від роботи будь-яким способом, і щоб його перевиховати, його все-таки відправляють в армію. І там з істинно українською кмітливістю Максим намагається поводитися як і раніше, але в армії такі жарти не проходять. Поступово молодий балагур перевиховується, не втративши при цьому свого доброї вдачі та поступливості. Прибувши додому у відпустку, він не тільки здійснює героїчний вчинок, але й доводить своєї дівчини, що гідний бути її нареченим. У фільмі багато відмінних і вже крилатих жартів, яскравих і відомих пісень, показано нове на той момент зброю.
Рейтинг на сайті: (1.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 1360 | Додано: 20.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Максим Перепелиця (1956) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 3

Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Максим Перепелиця (1956) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Максим Перепелиця (1956) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar