Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Якби я була чоловіком (2017) українською

Фільм Якби я була чоловіком (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Якби я була чоловіком
Рік випуску: 2017
Жанр: комедії
Режиссер: Одрі Дона
У ролях знімались: Одрі Дона, Крістіан Клав'є, Ерік Елмосніно, Аліс Белаїді та ін.
Опис: Головну героїню звуть Жанна, їй вже понад тридцять, в неї двоє дітей. З чоловіком вона розлучилася, і розлучене подружжя за узгодженням за допомогою суді склали графік по черзі забирати дітей до себе на виховання. Героїня фільму «якби я була чоловіком» не втрачає надії налагодити особисте життя, але терпить постійні невдачі. Жанна в повному розпачі! Одного разу вночі, Жанні захотілося до туалету, спросоння вона пішла до вбиральні та з жахом прокинулася, коли почала процес спорожнення стоячи! У Жанни звідки ні візьмися, з'явилося «чоловіча гідність». Тепер її життя стала іншим, абсолютно незрозумілим. Жанні почали подобатися жінки та контакти з ними стали виходити. Але в один прекрасний момент вона закохалася в чоловіка, а її обранець не знає, що Жанна не зовсім жінка в анатомічному плані. Як бути?! Подробиці у комедії «якби я була чоловіком»
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 2633 | Додано: 16.02.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Якби я була чоловіком (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1, українською

Плеєр 2Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Якби я була чоловіком (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Якби я була чоловіком (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar