Всі фільми » Жанр: Комедії » Серіал Швидка ( НЛО TV ) (2019) українською

Серіал Швидка ( НЛО TV ) (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Швидка
Рік випуску: 2019
Жанр: комедія
Режиссер: Олександр Богданенко
У ролях знімались: Андрій Бурим, Геннадій Василенко, Ярослав Герус, Дар'я Мельник, Олександр Дідик
Опис: Серіал "Швидка" складається з різноманітних історій, які трапляються кожну серію з робітниками екстреної служби порятунку, а саме парамедичним персоналом. Ці люди здатні на багато чого. Вони висококласні фахівці, виконують свою працю на відмінно, рятують постійно чиєсь життя. Але поряд с тим, вони живі люди, які відчувають сторонні почуття, які не мають нічого спільного з роботою. Любов та ненависть, дружба та зрада, зацікавленість та байдужість — ось головні проблеми, які виникають в особистому життя героїв серіалу. Але як що дати волю емоціям, можна нашкодити оточенню. Не зважаючи на те, що почуття роблять життя складніше, іноді так буває, коли саме вони вляпають людину в халепу, або у комічну ситуацію. Герої даного серіалу дуже часто страждають від випадковостей, які грають злі жарти з ними.
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (3) | Переглядів: 28917 | Додано: 21.07.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Швидка ( НЛО TV ) (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузеріСеріал можна подивитися на youtubeКожнав серія окремо


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Швидка ( НЛО TV ) (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Швидка ( НЛО TV ) (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar