Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Політ золотої мушки, українською (2015) українською

Фільм Політ золотої мушки, українською (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Фільм Політ золотої мушки
Рік випуску: 2015
Жанр: комедія
Режиссер: Іван Кравчишин
У ролях знімались: Олег Цьона, Богдан Юсипчук, Ярослав Федорчук
Опис: Дії кінофільму розвертаються у невеликому українському селі. Це своєрідне місце, в якому люди ведуть дивний спосіб життя. У всіх них різні дивні захоплення, специфічне відношення до життя. У селі дуже мало розваг, тому жителі постійно придумують щось нове, аби провести своє дозвілля. Хтось випиває, хтось додається пристрасті, а хтось шукає щось прекрасне в простих речах. Всі жителі села - це найпростіші люди, які намагаються насолоджуватися своїм життям. Головна героїня - молода дівчина, що живе в цьому селі і, не дивлячись на свій невеликий вік, вона багато працює. Єдиний відпочинок, який вона любить, - це прилягти на зелену траву і, дивлячись на хмари, мріяти про щось піднесене. Також дівчина часто пише вірші, в яких вона описує свої відчуття і емоції, відчуті останнім часом. Одного дня вона присвятила оду своєму дідусеві, перед його смертю. Вона дуже його любила, і часто згадувала, як він порівняв життя людини з польотом мушки над вогнем. Він вважав, що життя дуже яскраве, але коротке, тому необхідно в житті цінувати те, що маєш. Захоплююча українська історія сподобається глядачам завдяки своєму оригінальному сюжету.
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (3.3) | Проголосували (10) | Переглядів: 14026 | Додано: 23.01.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Політ золотої мушки, українською (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Політ золотої мушки, українською (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Політ золотої мушки, українською (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar