Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Безголові / Дурноголові / Нетямущі (1995) українською

Фільм Безголові / Дурноголові / Нетямущі (1995) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Clueless
Рік випуску: 1995
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режиссер: Емі Хекерлінг
У ролях знімались: Алісія Сільверстоун, Стейсі Деш, Бріттані Мерфі, Пол Радд
Опис: Шер-багата дівчина, найпопулярніша в школі, яка не звикла до відмов, її батько відомий скандальний адвокат, який заробляє гроші, завдяки своїй скандальній натурі. В інтересах Шер, немає навчання або, її цікавлять популярні хлопчики, дорога косметика, походи елітними бутиками і безтурботне життя. Її подруги не далеко пішли в своїх інтересах, завзяті тусовщиці і перші дівиці школи вирішують провернути дуже цікаву справу між вчителями в школі. Їм давно здається, що немолодий, але тим не менш дуже приємний вчитель, дуже самотній і не щасливий і ставить погані оцінки саме через це. Вони вирішують знайти йому дівчину, на роль якої дуже добре підходить інша шкільна вчителька — міс Гітт. Дівчата починають писати листи від імені своїх жертв і передавати їм. Так міс Гітт починає думати, що Хол без розуму від нього. А Хол отримує листи з інтелектуальними компліментами. Між вчителями дійсно зав'язуються теплі почуття.
Категорії: Мелодрами, Комедії
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 496 | Додано: 28.03.2020
Поділитися посиланням на фільм Фільм Безголові / Дурноголові / Нетямущі (1995) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


-

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Безголові / Дурноголові / Нетямущі (1995) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Безголові / Дурноголові / Нетямущі (1995) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar