Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал В очікуванні сонця (2013) українською

Серіал В очікуванні сонця (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: В очікуванні сонця
Рік випуску: 2013
Жанр: Драми
Режиссер: Алтан Денмез
У ролях знімались: Керем Бюрсин, Ханде Догандемир, Ягмур Танрисевсин
Опис: Ця захоплююча і зворушлива історія розповідає про дружбу, любов і взаємини в сім'ї. На початку серіалу глядачі познайомляться з Демет і її дочкою Зейнеп з невеликого провінційного містечка Гельязи. По суті це велике село, де всі жителі знають один одного. У Демет є свій магазинчик, що приносить її родині невеликий дохід, але інших варіантів заробітку у жінки немає. Щоб вести свій бізнес їй доводиться багато працювати. Одного разу стара знайома Демет, стамбульська мешканка Жалі пропонує жінці переїхати разом з дочкою до неї в місто, де Зейнеп стає ученицею престижної школи. Там же вчиться симпатичний молодий чоловік на ім'я Керем, багаті батьки якого забезпечують його всім необхідним, але не приділяють синові належної уваги. Хлопець відчуває себе в школі справжнім "королем", так як цей навчальний заклад є власністю його батька. Керем любить знущатися над іншими учнями, однією з яких виявляється Зейнеп.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (3.2) | Проголосували (6) | Переглядів: 3434 | Додано: 20.10.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал В очікуванні сонця (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал В очікуванні сонця (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал В очікуванні сонця (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar