Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал У неділю рано зілля копала (2019) українською

Серіал У неділю рано зілля копала (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: У неділю рано зілля копала
Рік випуску: 2019
Жанр: мелодрами
Режиссер: Олександр Тіменко
У ролях знімались: Вікторія Полторак, Катерина Варченко, Дмитро Пчела, Олеся Жураківська, Ігор Крикунов
Опис: Максим з раннього дитинства звик засиджуватися в бібліотеці. Батьки заохочували захоплення сина заняттям наукою. Мама і тато пишалися дитиною і докладали безліч зусиль для здійснення подальшої кар'єри. Головний герой добре вчився в школі, відвідував всі додаткові секції і гуртки. Після закінчення одинадцятого класу, юнак вступив до престижного університету. Він пройшов всі конкурсні випробування самостійно, не вдаючись до допомоги друзів і родичів, отримав стипендію і місце в гуртожитку. Роки навчання пройшли непомітно, Макс залишився в рідному Вузі і почав викладати.
Учитель з нього виходив так собі. Він постійно спізнювався на уроки, був занурений в дослідницьку роботу і мріяв захистити докторську дисертацію. Перше викладацьке літо Максим вирішив провести в селі разом зі студенткою. Любов сподівалася побути разом з коханим. Різниця у віці і положенні в суспільстві зовсім не бентежили юну дівчину. Красуня піде на все, щоб одружити Макса на собі. Чи вийде у героїні здійснити задуману мрію? Зовсім скоро їм належить зіткнутися зі складнощами і побутом місцевих селян.
Категорії: Мелодрами, Драми
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 6595 | Додано: 31.08.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал У неділю рано зілля копала (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал У неділю рано зілля копала (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал У неділю рано зілля копала (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar