Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) українською

Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Між любов'ю і ненавистю
Рік випуску: 2016
Жанр: драми, мелодрами
Режиссер: Олександр Ітигілов
У ролях знімались: Олена Шилова (II), Артем Карасьов, Микола Боклан
Опис: Шкільна любов молодого оперативника до Тетяни розвивається в зрілому віці. Відсутність достатніх коштів у Кравцова заважає налагодженню зв'язків з майбутнім тестем. Жадібний ділок ревнує до можливого чоловіка єдину дочку, виховану без матері. Всупереч заборонам батька героїні, Паша з Танею вирішили одружитися. Дитячій мрії збутися не судилося. Дорожня аварія, де гине вагітна наречена, заважає воз'єднанню коханих сердець. Лікарям вдається врятувати тільки новонароджену дитину. У Павла немає законних прав на виховання дочки. Скорботний Татусь загиблої нареченої присягнувся помститися неуважному винуватцю трагедії. Найнятий бізнесменом кілер Макс ліквідував кровного ворога заможного підприємця. У Лізи, що вступила до престижного вузу, на зберіганні залишилося вінчальне плаття загиблої подруги. Засуджений на вбивство Макс біжить з колонії. Незадоволений арештант ґвалтує випадково зустрінуту студентку. Небажана вагітність створює раптові проблеми для світлого майбутнього.
Категорії: Мелодрами, Драми
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 11628 | Додано: 23.03.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Між любов'ю і ненавистю, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar