Всі фільми » Жанр: Документальні » Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) українською

Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Abstract: The Art of Design
Рік випуску: 2017
Жанр: документальні
Режиссер: Морган Невілл, Брайан Оакс, Річард Прес
У ролях знімались: Платон, Elisabeth Biondi, Ilse Crawford, Ес Девлін, Marcus Engman
Опис: Далеко не часто люди замислюються про те, хто ж саме стоїть за зовнішньою привабливістю світу. Дизайнери як сірі кардинали зовнішнього лиску і привабливості того, що нас оточує. Кожен з них є фахівцем у своїй сфері. Побічно саме вони вирішують, що буде в тренді в цьому сезоні, до якого предмету споживання буде тягнутися наша рука, що нам вибрати, у що одягнутися і як виглядати. Графічний дизайн визначає зовнішність і оформлення журналу або книги. Дизайнерські рішення оточують нас тут і там, починаючи з найпростіших речей звичного побуту і закінчуючи автомобілями. Архітектори створюють зовнішній вигляд і визначають загальну стилістику міст, місць життя. Список нескінченний. І ця історія збере в собі цікаві прийоми і елементи дивного дизайнерського мистецтва, повідає про те, як вони працюють і що ж саме відбувається в процесі їх діяльності.
Категорії: Документальні
Рейтинг на сайті: (1.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 2322 | Додано: 21.07.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar